Gatis Tomsons

rocket science

Emerald theme downloader

Šodien uzliku emeraldu uz sava ubuntu un gribēju arī uzlikt emerald-themes paku, bet uz hardy kaut kā neizdevās, kaut gan agrāk uz vecāka ubuntu bija sanācis. Googlē neko prātīgu neatradu, tikai to, ka šeit ir iespējams novilkt visas tās tēmas, bet pa vienai. Ko pa vienai čakarēties, velkam visas uz reiz un tad provējam, kura patīk, kur ne. Tad atcerējos, ka esmu programmētājs un fiksi uztaisīju ar Ruby palīdzību skriptu, kurš novelk visas tēmas un saglabā tās jūsu norādītajā mapē. Novelkam skriptu uz desktopa un izpildam konsolē komandu ruby etd.rb ./Themes, ./Themes vietā vari likt jebkādu mapes nosaukumu.

Skriptu var dabūt te, lai tas palaistos nepieciešams Ruby un hpricot bibliotēka. Uz ubuntu to var dabūt ar sekojošu komandu sudo apt-get install ruby rubygems build-essential && sudo gem install hpricot, kā citur skatāties paši.

Papildināts 11.09.08.

Skriptu izpildot nav vairs japadod mape, kur tas nokačā tēmas - tas tēmas saglabā noklusētajā emerald mapē /home/user/.emerald/themes. Pēc skripta izpildis vairs nekas nav jāimportē, atverot emerald-theme-manager tur jau būs visas jaunās tēmas.