Gatis Tomsons

rocket science

Par mani

Ar ko īsti nodarbojos

Darbā un brīvajā laikā lielāko daļu programmēju Ruby programmēšanas valodā un pārsvarā izmantojot Ruby On Rails, kaut gan to kādas tehnoloģijas tiks pielietotas konkrētā projektā nosaka paša projekta specifika un droši varētu strādāt arī ar citām tehnoloģijām - html5, css, sass, js, coffeeScript, angular, json, rest API, sinatra, goliath, aws, elastic-search, postgresql, mysql, redis, linux, monit, vagrant, docker…

labprāt eju laikam līdzi un mācos visu to, kas varētu uzlabot manu sniegumu manā nākamājā darbā.

Ko lietoju un kāpēc

  • Manjaro Linux - tas pats arch linux, tikai drusku stabilāks + atbalsts tikpat liels kā Ubuntu, jo var meklēt gan arch forumos gan manjaro.
  • Lenovo Thinkpad - ērtākā klaviere (jā, arī par mac - to lietoju darbam), “trackpoint” ļoti ērts kad laptopu lieto klēpī, nav jālauž pirksti sniedzoties pēc touchpada. 14” ideāls izmērs, viegls, ne-spīdīgs ekrāns….
  • Vim - kad iemācies rakstīt neskatoties uz klavieres, tad nekas ērtāks kā Vim manuprāt nevar būt, ja vien neesi pieradis visu darīt ar peli.
  • Superior XP909 - Šis jau mans otrais Superior, jūtos ļoti ērti uz tā, laba cenas/aprīkojuma attiecība, labs serviss veloprofs veikalā, kur to pirku.
  • Endomondo - sporta aktivitāšu serviss - lietoju, jo piedāvā ļoti ērtu Android aplikāciju, ir draudzīgs ar sociāliem tikliem.

Sociālie tīkli

Nu sākumā es neesmu baigi sociāls, tad pēc pāris tāds diezgan draudzīgs, tad vēl pēc dažām atkal tāds kluss palieku.

Pasts